NOVINKA: Tablety na předčasnou ejakulaci Semensutra – recenze a zkušenosti 2/5 (1)

Semensutra je výrobek, který nás hned zaujal. Ne ovšem svým složením, anebo pozitivními reakcemi, ale tím, že na internetu se o něm píše skutečně jen minimum informací. Více o doplňku v podrobní recenzi doktorů.

Vigrx - nejlepší na zlepšení erekce


Semensutra

Co jsme se o produktu dozvěděli?

Byly to jenom základní informace – že je to přírodní bylinkový doplněk pro muže, kteří touží po intenzivnějším, příjemnějším orgasmu, po větším množství ejakulátu a jeho oddálení. Jelikož je to čistě přírodní produkt, je vhodný pro každého muže bez rizika zbytečných nežádoucích účinků.

Výrobce slibuje rychlé zvýšení produkce semene, zlepšení jeho kvality, s tím související zvýšení sexuální aktivity, dokonce i plodnosti. Také zmiňuje i zvýšení Vaší sebedůvěry a celkovou spokojenost během pohlavního styku. Bohužel, nic o tom, jak Semensutra tyto pozitivní změny zajistí, jsme se nikde nedočetli.

Za další nevýhodu lze považovat nutnost užívat výrobek dlouhodoběji, nejméně 6 až 12 měsíců. Odradí Vás od toho ovšem cena – 1 balení (60 pilulek) stojí 80 Eur, vydrží Vám měsíc, protože doporučená denní dávka je 2 pilulky. Této ceně může konkurovat bezpočet výrobků zaměřených na řešení stejného problému s předčasnou ejakulací, co je pro Semensutru rozhodně minus (pro srovnání, tablety na předčasnou ejakulaci Vimax Pills při doporučeném dávkování vychází přibližně na 30 Eur měsíčně). Oplatí se taky na zvětšení penisu.

Někteří lidé si z předčasné ejakulace dělají srandu, no mi vám pomůžeme zbavit se jí!

Semensutra má ovšem i pozitiva

A tím je složení, které se zdá byť vhodné. Tvoří ho zinek a hořčík, mořské řasy, L-Arginine, Juniperus Brasiliensis, Maca, slunečnicové semínka, Tribulus terrestris, Epimedium Sagittatum. Podobné složky mají i jiné výrobky oddalující erekci, které považujeme za účinné a ověřené zákazníky.

Toto zjištění ovšem nic nemění na tom, že Semensutra je zatím v naší oblasti takříkajíc neznámá a nejsou s ní bohaté zkušenosti. Může Vás odradit nejen příliš vysoká cena, ale stejně i nedostatečné informace a sporná kvalita.

Vigrx - nejlepší na zlepšení erekce

Alternativy

  • Vimax Pills – zlepšují kvalitu styku, složení je čistě přírodní, výhodná cena, nejlepší tablety na předčasnou ejakulaci Vimax Pills recenze 

Tablety na předčasnou ejakulaci Semensutra

NOVINKA: Tablety na předčasnou ejakulaci Semensutra – recenze a zkušenosti
4 (80%) 4 votes

Napsat komentář