NOVINKA: Tablety na erekci Dragon Power – přírodní afrodiziaka – recenze a zkušenosti 4/5 (4)

Tablety na erekci Dragon Power - přírodní afrodiziaka - recenze a zkušenosti
Tablety na erekci Dragon Power – přírodní afrodiziaka

Výrobek Dragon Power (v překladu síla draka) se považuje za čistě přírodní afrodiziakum pro zdravé muže, jehož jednotlivé složky byly používány v Číně již od nepaměti, ale také je vhodný i pro muže, které trápí problémy se slabou erekcí. Někdo ji označuje i jako přírodní viagra, uvidíme, jestli opodstatněně. Ve zkratce, je to přírodní výživový doplněk na zlepšení sexuální vitality, zvýšení energie a výdrži při pohlavním styku.

Objednat Dragon power tablety na podporu erekce, tvrdší penis a zvětšení penisu

Jak tento přípravek funguje?

Přírodní afrodiziakum dokáže zvětšit penis a výrazně zvýšit vzrušení, následně to pozitivně působí na erekci. K těmto výsledkům přispívá složení, které tvoří plody jujuby čínské, oves, výtažek z ginzengu asijského, výtažek z jinanu dvoulaločného, výtažek z kořene lékořice, výtažek z kořene mace horské a výtažek ze šafránu. Všechny zmíněné extrakty se vyznačují tím, že určitým způsobem zvyšují libido a rychleji prokrvují penis. Doplněk Dragon Power by měl být účinný téměř okamžitě od požití.

S Dragon Power můžete mít fantastickou sílu jako drak.

Dávkování

Na základě doporučení výrobce se užívá 1 kapsule přibližně 15 – 20 minut před jídlem, nejlépe ovšem půlhodinu před pohlavním stykem. Maximální doporučená dávka je 1 kapsule za tři dny, takže pozor. Toto opatření je kvůli tomu, že účinky většinou přetrvávají tři až čtyři dny. Dragon Power se nedoporučuje užívat v případě, že máte problémy se srdcem nebo vysoký krevní tlak. Má totiž vasodilatační účinky, a tak zvyšuje průtok krve. Balení je po tři nebo šest kusů, cena 1 tobolky vychází přibližně na 3 – 4 eura (pokud nepočítáme poštovné).

Koupit? Nekoupit?

O tomto výrobku celkově na internetu příliš mnoho informací nenajdete. Kromě oficiální stránky výrobce jsou to jen různé slevové portály a jiní neověření distributoři, co produkt nabízejí. Proto bychom Vám doporučili koupit přírodní tablety na erekci a nevystavit se tak riziku neoriginálního zboží. Když jsme pátrali po různých zkušenostech a recenzích, zůstali jsme zklamaní, protože jsme skoro nic nenašli. Je sporné, zda je to způsobeno jen slabou propagací, nebo produkt vyzkoušelo jen takové malé množství mužů, že zatím žádné sdílené zkušenosti k dispozici nejsou.

Alternativy

  • Vimax Pills – nejlepší tablety na zlepšení erekce, více zde na Vimax Pills recenze
  • Ultra Potencia – nejvhodnější pokud si přejete okamžitý účinek, obsahuje jedině přírodní složky
  • VigRX Plus – nejexkluzívnější na zlepšení erekce, kvalitní složení, bez jakýchkoliv vedlejších účinků
Dragon power zvětšuje vaši sexuálni sílu

Tablety na erekci Dragon Power

NOVINKA: Tablety na erekci Dragon Power – přírodní afrodiziaka – recenze a zkušenosti
4 (80%) 5 votes

Napsat komentář