POZOR: Levné tablety na erekci Zerex – recenze a zkušenosti 1/5 (4)

Zerex je doplněk stravy určený pro řešení dobře známých mužských problémů. Setkalo se s ním mnoho mužů, kteří hledali možné řešení slabé erekce. Pokud s ním nemáte ještě žádné zkušenosti, anebo jste o něm vůbec neslyšeli, rádi bychom Vám o tomto produktu napsali pár důležitých faktů.

Zerex - zvětšení penisu


zerex

Informace o produktu

Tablety na erekci Zerex se od jiných podobných přípravků liší tím, že působí okamžitě a užívá se hodinu před pohlavním stykem, což by mělo mít za následek okamžitou změnu velikosti penisu. Složení se vyznačuje tím, že je čistě přírodní, žádná chemie. Základními látkami jsou silybum marianum (ostropestřec), maca, Tribullus, L – Citrulline a L – ArgininIn. Na tyto extrakty jsme se zaměřili podrobněji a dospěli jsme k následujícím závěrům:

  • ostropestřec: používá se především na podpornou léčbu jater, neexistuje studie, která by potvrzovala vliv na zlepšení erekce, zvýšení libida anebo nějaký účinek na testosteron. Toto teda ta klíčová složka nebude.
  • maca: existuje několik studií, které potvrdili zvýšení libida, ale v žádné se neobjevilo zlepšení erekce. Co se týče zmíněného zvýšení libida, došlo k němu až po osmy týdnech od začátku užívaní a denní dávky obsahovali 10-násobek toho, co se nachází v jedné tabletce Zerexu a určitě se účinek nedostaví do 60 minut, jak se uvádí.
  • tribullus: množstvo studií ohledem vlivu na zvyšování libida, ale závěry jsou různé. Je obtížné říct, jakým způsobem dokáže zvyšovat libido bez účinku na testosteron. V každém případě, účinek ani této látky nenastane do 60 minut, a v takovém malém množství, jaké obsahuje pilulka už vůbec ne. Toto zřejmě také nebude výjimečně účinná látka Zerexu.
  • L – citrulin a L – arginín: obě tyto aminokyseliny jsou zdrojem oxidu dusnatého (rozšiřuje cévy), takže táto složka by se dala považovat za účinnou, kdyby… To, že obě aminokyseliny obsahují oxid dusnatý, ještě neznamená, že se uvolní do krve, protože za normálních okolností se do ní dostane len jeho pětina. Dávka pod 2 gramy ani nemá význam, Zerex neobsahuje ani půl gramu.
  • ostatní vitamíny a minerály obsaženy v pilulce Zerexu: samozřejmě že se bez nich určitě nezaobejdeme, jenomže neexistuje žádný vitamín či minerál, který by po užití běžné dávky zapůsobil do 60 minut a ještě tak viditelně, že by dokázal zvětšit penis.

Je důležité dbát na výběr účinného složení výrobku, který chceme užívat. Z tohoto hlediska Zerex nedoporučujeme.

Nechte si poradit od spokojených zákazníků ze slovenska v tomto video.

Doporučené dávkování

Existují 3 varianty výrobku Zerex. Prvním je Zerex Klasik, vyznačující se tím, že by měl přivodit okamžitou erekci, proto se doporučuje užít jedna tableta přibližně hodinu před pohlavním stykem. Dalším produktem je Zerex Extralong, zaměřuje se na prodloužení soulože a zvýšení výkonu. Bere se jedna (max. dvě) tablety na erekci před pohlavním stykem. Posledním z řady výrobků je Zerex Ultragold – pro muže po čtyřicítce. Na rozdíl od předchozích výrobků se má užívat dlouhodobě, během minimálně 3 měsíců.

Výhody vs. nevýhody na závěr

Při Zerexu je dobré zmínit, že nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, jako například podráždění žaludku, bolest hlavy, ani dehydrataci organismu. Považuje se za bezpečný a zdraví prospěšný, protože obsahuje vitaminy A, B6, E, mangan.
Základní nevýhodou je cena. Dvanáct tabletek stojí 29 Eur, což znamená 3 balení měsíčně – 87 Eur (pro srovnání, tabletky Vimax Pills na měsíc vycházejí 48 Eur a je při nich i doprava zdarma). Z toho vyplývá, že se ho nevyplatí užívat dlouhodobě. Jako další nevýhodu je ještě třeba zmínit neověřené účinky složek výrobku.

silenjší erekce s tabeltami Zerex bez předpisu

Alternativy

  • Vimax Pills – nejlepší tablety na zlepšení erekce, více zde na Vimax Pills recenze
  • Ultra Potencia – tento produkt se považuje za nejlepší na rychlé zlepšení erekce, samé pozitivní zkušenosti
  • VigRX Plus – nejexkluzívnější na zlepšení erekce

Tablety na erekci Zerex

POZOR: Levné tablety na erekci Zerex – recenze a zkušenosti
2.4 (47.14%) 14 votes

Napsat komentář