Tablety na erekci – souboj titanů CLAVIN vs VIMAX PILLS vs ZEREX

Pokud máte problémy s erekcí, rozhodně se není za co stydět. V dnešní době se tento problém vůbec nepovažuje za ojedinělý, spíše naopak. Poruchy erekce mohou mít mnoho příčin – například různé jiné onemocnění, problémy, které Vám způsobují stres, nebo dokonce i některé léky.

Urologové upozorňují, že klíčovým momentem je přibližně 44. rok života muže – potence začíná v tomto věku slábnout mnohem rychleji. Snižuje se sexuální kondice, rychle klesají hodnoty testosteronu a erekce je mnohem slabší. Intenzita vzrušení se snižuje a muži mají proto během sexu pocit méněcennosti, klesá jim sebevědomí. Přirozený proces stárnutí je hlavním, ale ne jediným důvodem oslabení potence. Nejnovější průzkumy dokazují, že na poruchy erekce se stěžuje stále větší počet mužů pod čtyřicet let.

Erektilní dysfunkce je ťažký problém, no nezoufejte, i tato intimní potíž se dá řešit. Kromě léků lze použít i mini – invazivní léčbu, operaci, erotické hračky, nebo výživové doplňky na rychlé zlepšení erekce. Existují různé podtlakové erektory, jsou však pouze dočasným léčením. Vakuová pumpa vychází přibližně na 400 až 600 Eur a dokonce způsobuje i určité nepohodlí během samotného aktu. Mini – invazivní léčba je proces, při kterém se erekce zajistí píchnutím látky přímo do topořivého tělesa na penisu, jste však odkázáni na plánovaný pohlavní styk a také i samoaplikáciu. Nejnákladnější je operace, kde se Vám do penisu natrvalo implantují protézy, cena se pohybuje od 4000 do 8000 Eur. Nejméně nákladným, a zároveň jistě i nejpřijatelnějším jsou tablety na zlepšení erekce. Některé tablety na erekci jsou vázány na lékařský předpis, protože vyžadují odbornou konzultaci – mohou způsobovat vedlejší účinky. Jiné tablety jsou volně prodejné – většinou mají stoprocentní přírodní složení, tedy nezpůsobují žádné kontraindikace a jsou vhodné pro každého muže. V našich dalších článcích jsme se zaměřili právě na ně.

Tablety na erekci Vimax Pills 4.67/5 (3)

Pokud jste se někdy zajímali o produkty na povzbuzení erekce, určitě jste se setkali i s pojmem Vimax. Je to tím, že je zařazován na přední místo mezi přípravky na zlepšení sexuálního zdraví a po celém světě má rozšířenou výbornou pověst. V tomto článku se na něj podíváme trochu detailněji a zhodnotíme, jaké má plusy i mínusy. Pro každého zákazníka je přece důležité zvážit všechny své možnosti a koupit si to, co je pro něj nejvhodnější.

Zažijte pořádnou erekci a to nejen ranní.

Tablety na erekci Ultra Potence 5/5 (3)

Ultra Potence je 100% přírodní doplněk výživy ve formě tablet. Původ tohoto výrobku spočívá v tradiční čínské medicíně, kterou muži na zlepšení svého výkonu používají již dlouhá staletí. Doporučuje se každému, kdo se chce vyhnout nepříjemným situacím, mít zdravé tělo a uspokojit svou partnerku. Chcete-li najít způsob, kterým zlepšíte svou erekci, nemluvě o následné prospěšné změně ve Vašem sexuálním životě, Ultra Potencia nabízí možnost tyto nedostatky vyřešit.

Se správnými doplňky stravy dostanete erekci v čas a na místě.

Tablety na erekci Dragon Power 4/5 (4)

Výrobek Dragon Power (v překladu síla draka) se považuje za čistě přírodní afrodiziakum pro zdravé muže, jehož jednotlivé složky byly používány v Číně již od nepaměti, ale také je vhodný i pro muže, které trápí problémy se slabou erekcí. Někdo ji označuje i jako přírodní viagra, uvidíme, jestli opodstatněně. Ve zkratce, je to přírodní výživový doplněk na zlepšení sexuální vitality, zvýšení energie a výdrži při pohlavním styku.

Se silou draka může být vaše erekce i permanentní :).

Tablety na erekci Clavin 1.5/5 (2)

Clavin je výrobek na zlepšení erekce, dobře známý zejména kvůli reklamě. Pokud zvažujete jeho koupi, ale stále nevíte, zda se máte rozhodnout pro nebo proti, určitě si přečtěte naši recenzi, která Vám jasně popíše, jak Clavin funguje, a čím se vyznačuje.

Produkt který dokáže zachránit každou kočičku.

Tablety na erekci Liderin 1/5 (3)

Liderin je další z obrovského množství produktů slibujících silnější erekci nebo i něco navíc. Nemá žádnou oficiální stránku, a když chcete nějaké ověřené informace, je třeba po nich doslova pátrat. Je ovšem relativně známý díky reklamám a tomu, že za ním stojí poměrně známý výrobce vitamínů a doplňků stravy Wallmark, rozšířený nejen po celém Slovensku a České republice. Tato skutečnost ovšem ještě neznamená, že výrobek splní to, co slibuje. Čtěte dál a v naší recenzi Vám řekneme, proč není jedničkou na trhu.

Liderin – světlo, ktoré bude nasledovat každá žena.

Tablety na erekci VigRX Plus 4.5/5 (2)

VigRX je přírodní bylinní pomoc na posílení erekce, zvětšení penisu a celkové zlepšení sexuálního zdraví. Je podporován nejrůznějšími vědeckými testy a výzkumy, které potvrzují jeho účinnost. Výsledky užívání potvrdily, že penis se zvětšil a zhrubnul i mimo stavu erekce, bylo také potvrzeno oddálení ejakulace a intenzivnější orgasmus.

Reálné výsledky a recenze produktu od zákazníka. Video je v angličtině.

Tablety na erekci Zerex 1/5 (4)

Zerex je doplněk stravy určený pro řešení dobře známých mužských problémů. Setkalo se s ním mnoho mužů, kteří hledali možné řešení slabé erekce. Pokud s ním nemáte ještě žádné zkušenosti, anebo jste o něm vůbec neslyšeli, rádi bychom Vám o tomto produktu napsali pár důležitých faktů.

Návod jak se stát Casanovou :).

Tablety na erekci